banner113

ATSO Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy “Emin adımlarla ilerliyoruz”

Ekonomi dünyasının ünlü ismi Ali Ağaoğlu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından düzenlenen konferansta kriz yönetimi, finansal piyasalar ve Türkiye ekonomisi gibi konular hakkında değerlendirmelerde bulundu.

ATSO Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy   “Emin adımlarla ilerliyoruz”

BİZE IŞIK TUTACAK

Konferanın açılış konuşmasını yapan ATSO Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy “Ali Ağaoğlu tüm dünyaca bilinen iyi bir ekonomist. Biz Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak hem ülkemiz hem de Akhisar için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Ağaoğlu’nun verdiği fikir ve bilgiler ile yolumuza ışık tutacağına inanıyoruz” dedi.

EN İYİSİ İÇİN

Akhisarı daha iyi seviyeye taşıyacak her ayrıntıya önem verdiklerini belirten Dr. Ulusoy “2001 yılında Akhisar'ın ihracatı 4.5 milyon lira iken bugün 330 milyon liraya ulaştı. Bu büyüme devletimizin desteği ve Akhisar iş dünyasının attığı cesur adımlarla oldu. Akhisar her zaman emin adımlarla ilerler. Yaptığımız bu toplantıların her biri Akhisar’ın doğru adımları atmasında bize yardımcı etkenlerden biri. En iyisini yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ağaoğlu’na bize bilgilerinden faydalanma imkanı sağladığı için tüm Akhisar halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

BAKIRLIOĞLU DA KATILDI
Konferansa CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, ATSO Meclis Başkanı Feride Sakarya ve Meclis Üyeleri, CHP Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, İlçe Başkanı İsmail Fikirli, Kadın Kolları Başkanı Ruhan Tatlıdil, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Ali Dursun, Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat, yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Genç İş adamları Derneği Başkanı Özkan Kalın, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Akhisar Temsilcisi Nefise Şükran Şakrak Füzün, Manisa Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile iş insanları katıldı. Konferans sonunda Finans Danışmanı Ali Ağaoğlu’na Akhisar’ı simgeleyen hediyeler ve Ali Ağaoğlu yazılı Akhisarspor Forması armağan edildi.
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber