banner113

Arena Spor Kulübü Sherdog'a katılıyor

Akhisar’da MMA mücadele sporunun öncüsü Arena Spor Kulübü, Türkiye Kudo MMA Federasyonuna bağlı olarak Sherdog’un düzenlediği dünyaca ünlü sporcuların katıldığı yarışmalara katılacak.

Arena Spor Kulübü Sherdog'a katılıyor

Sherdog’un düzenlediği yarışmalara 5 genç sporcusu ile katılacaklarını ifade eden Arena Spor Kulübü antrenörü Yasin Çiftçi; “Daha önce aralarında MMA mücadelelerinde derece yapan sporcularımızın da bulunduğu 5 genç arkadaşımızla, Türkiye’yi temsil etmek için önümüzdeki Ağustos ayında önce Antalya’da gerçekleştirilecek seçmelere katılacağız. Ardından dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenecek olan müsabakalara katılıp iyi derece yapıp Akhisar’ı ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız” dedi.

Şuana herhangi bir maddi destek almadan buraya kadar geldiklerini söyleyen Çiftçi; “Bizler kulüp olarak bu sporların gençler arasında yaygınlaştırma mücadelesini veriyoruz. Şimdiye kadar hiçbir maddi destek almadan bu aşamaya geldik. Ancak şimdi zorlu bir sürece girdik, bu süreçte bize destek olunmasını genç sporcularımızın iyi yerlere gelmesi adına talep ediyoruz. Umuyorum bu konuda duyarlı vatandaşlarımız bize destek verecektir” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin bayram
Hüseyin bayram - 4 ay Önce

Destek çıkıldığı sürece en iyi yerlerde olacağimizdan hiç şüphemiz yok.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber