banner113

AKİMDER'den İki Önemli Kuruma Ziyaret

Akimder(Akhisar İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği) Yönetim Kurulu Üyeleri Akhisar Kaymakamı Kaan Peker’i ve Akhisar Müftüsü Ramazan Orhanlı’yı ziyaret etti.

AKİMDER'den İki Önemli Kuruma Ziyaret

 Akimder(Akhisar İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği)  Yönetim Kurulu Üyeleri Akhisar Kaymakamı Kaan Peker’i ve Akhisar Müftüsü Ramazan Orhanlı’yı ziyaret etti.

Akimder Başkanı Mahmut Binay ve Yönetim Kurulu Üyeleri Muhammet Emin Altunkaynak ve Basri Akgüneş önce Akhisar Kaymakamı Kaan Peker’i makamında ziyaret etti. 

Güncel konular üzerine yapılan sohbetin ardından kaymakamımız Kaan Peker’i 24 Mayıs 2014 Cumartesi günü AkhisarAnadolu  İmam Lisesi’nde düzenlenecek olan “Geleneksel 11. Pilav Günü “ne davet ettiler. Kaymakamımız Kaan Peker ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, programının uygun olması halinde davete katılmak istediğini bildirdi.

Ardından Akhisar İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı’yı ve Müftülük personelini ziyaret eden Akimder Yönetimi yapılan etkinliklerle ilgili bilgi aldıktan sonra müftümüz Ramazan Orhanlı’yı ve Müftülük personelini Geleneksel Pilav Gününe davet ettiler. İlçe Müftümüz Ramazan Orhanlı da bu tarz etkinliklere önem verdiğini ve davete katılmak istediğini dile getirdi. Akimder Yönetimi de İlçe Müftümüze görevinde başarılar dileyerek kurumdan ayrıldılar.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2014, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber