banner113

Akhisar'ın Merkezinde Tuvalet Sorunu

Akhisar'ın şehir merkezinde halk inanılmaz derecede tuvalet ve lavabo sorunu yaşandığını söyleyerek

Akhisar'ın Merkezinde Tuvalet Sorunu

 

Akhisar'ın şehir merkezinde halk inanılmaz derecede tuvalet ve lavabo sorunu yaşandığını söyleyerek "Gerek ilçe halkı ve gerekte dışarıdan gelen misafirlerin karşılaştığı bu soruna belediyenin bir çözüm bulmasını bekliyoruz" dediler.

 

Bu sıkıntı karşısında çok mağdur olduklarını dile getiren halk, gecenin ilerleyen saatlerinde çarşı merkezinde halka açık hiçbir lavabo bulunmadığını ve yerli halk dahil ilçe dışından gelen yolcuların da bu büyük sorunu yaşadığını söylediler.

 

Bazı vatandaşlar "Akhisar Belediyesinin iyi çalıştığını, ancak bir an önce şehrin belirli noktalarına tuvalet çözümünü gerçekleştirmesini istediklerini" söyledi.

 

Vatandaşlardan bazıları ise şehir merkezinde lavabo ihtiyacını karşılamasının mümkün olmadığını dile getirirken "Geceleri lavaboların olduğu her yer kapalı, yolcular ve aileler bu konuda çok sorunlar yaşıyor" dediler.

 

(akhisarpress.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber