banner113

Akhisar'ın İlk Belgeli INK Tattoo Stüdyosu

Akhisar’da Ragıpbey Mahallesi 18 Sokak Numara 1/B’de (Ganyan Bayi Yanı) hizmete açılan

Akhisar'ın İlk Belgeli INK Tattoo Stüdyosu

Akhisarpress.com - Akhisar’da Ragıpbey Mahallesi 18 Sokak Numara 1/B’de (Ganyan Bayi Yanı) hizmete açılan Akhisar INK Tattoo hizmete açıldı.

Aynı zamanda Akhisarlı olan Akhisar INK Tattoo işletmecisi Serhat Baş, bu iş üzerine uzun bir süre profesyonel olarak hem turistlerle hem de yurttaşlarımızla çalıştığını ifade etti. Kalıcı dövmede ilk önce kullanılan malzemenin çok önemli olduğunu söyleyen Baş; “Kalıcı dövme yaptırmak isteyenlerin, bu işlemin steril ve sağlıklı bir ortamda yapılması gereklidir. Aynı zamanda kullanılan malzemelerin sağlık testlerinden geçmiş olup, ve tüm malzemelerin Sağlık Bakanlığı onaylı olması gerekiyor. Çünkü bu işlemde insan sağlığı ön plandadır. Ayrıca dövme modeli hakkında işlem yapılmadan önce müşteriye ön bilgi kesinlikle verilmelidir. Sonuçta bu dövme modelini ömür boyu üzerinde taşıyacak. Seçtiği model ömür boyu sıkılmadan taşıyabileceği kapasitede olması gerekiyor.” dedi.

Akhisar’da ilk belgeli olarak bu işi yapan Akhisar INK Tattoo işletmecisi Serhat Baş, fiyatlandırmanın da müşterinin bütçesine göre uyguladıklarını belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
furkan yalçın
furkan yalçın - 4 yıl Önce

Kemal ataturk imzasi ve hz ali dövmesi ne kadar olur 0531 632 92 70

Özgür deniz
Özgür deniz - 7 ay Önce

Kemal Atatürk imza dövmesi ne kadar olur
05510100799

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber