banner113

Akhisar Türk Eğitim-Sen'de seçim yapıldı

Akhisar Türk Eğitim-Sen’de olağan 5. Temsilcilik seçimi sendika

Akhisar Türk Eğitim-Sen'de seçim yapıldı

Akhisarpress.com - Akhisar Türk Eğitim-Sen’de olağan 5. Temsilcilik seçimi sendika binasında gerçekleştirildi.


Türk Eğitim-Sen Akhisar Temsilcisi Ercan Yaşar’ın Akhisar Belediye başkan aday adaylığı nedeniyle boşalan temsilcilik görevini geçici olarak Manisa Şube yönetim kurulu üyesi Kudret Aktaş devam ettiriyordu.


Son olarak Akhisar temsilciliğine aday olan üyelerin verdiği dilekçelerle yapılan seçime toplam 210 üye katıldı. Sonuç olarak ilçe temsilciliğine Cihan Küçükaydın, teşkilatlandırma sekreterliğine Senai Yavuz, mali sekreterliğe Arif Yaşar, üye olarak İsmail Çoban ve Ramazan Haşlamalar seçildi.


Diğer yandan geçici olarak temsilciliği sürdüren Kudret Aktaş’ın yeni yönetimin yetkisi gelene kadar bu görevi devam ettireceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber