banner113

Akhisar TEMA, doğa ile el ele

 Akhisar TEMA Vakfı Temsilciliği 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Yıllık Çalışma Programlarını Değerlendirmek, TEMA Vakfı’nın Okullarda uygulayacağı projeler hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla Akhisar Belediyesi Meclis Salonun’da bir araya geldi.

Akhisar TEMA, doğa ile el ele

TEMA Vakfı Tanıtım Filmi İzlendikten sonra , TEMA Vakfı Akhisar İlçe Sorumlusu Cevdet ERCAN Yaptığı Konuşmada ; Bir önce ki yıl TEMA Çalışmalarına Büyük Destek Olan Akhisar Kaymakamımız Sayın Sabit KAYA’ya , Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman MERMER’e , Akhisar bir önce ki dönem Belediye Başkanı Sayın Salih HIZLI’ya , Akhisar’da TEMA’nın Yeniden Canlanmasını Sağlayan Sayın Halime TANRIVERDİ’ye yönetim kuruluna ve tüm gönüllülere teşekkür ederiz. Bu yılda aramıza yeni katılacak gönüllülerle okullarda ve ilçemizde daha bilinçli doğa ve çevre bilinci olan öğrenciler yetiştirmek farkındalık yaratmak umut yeşertmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz . Ayrıca Sayın Belediye Başkanımız Besim DUTLULU’ya Çevreye Duyarlı olmasından ve TEMA Vakfı’na her türlü desteği sağladığından dolayı teşekkür ederiz.

Tema VAKFI İlçe Temsilcisi Cevdet ERCAN’ın Akhisar’da yerel bazda Çevresel konularda duyarlılık sağlanması yaşanabilir bir doğa sahibi olmak için tüm Akhisarlıları TEMA Vakfı’na Gönüllü Olmaya Davet Etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber