banner234

Akhisar Kaymakamı Kamil Köten ile Özel Röportaj

Akhisar’a 29 Ağustos 2011 tarihinde atanan ve 2 yıl görev yaptıktan sonra

Akhisar Kaymakamı Kamil Köten ile Özel Röportaj

Akhisarpress.com/ÖZEL RÖPORTAJ - Akhisar’a 29 Ağustos 2011 tarihinde atanan ve 2 yıl görev yaptıktan sonra geçtiğimiz haftalarda rutin atamalarda Muğla Vali Yardımcılığına atanan Akhisar Kaymakamı Kamil Köten ile görüntülü röportaj gerçekleştirdik.

Akhisar’da 2 yıl sürede büyük işler gerçekleştiren ve halkın sempatisini kazanan Kaymakam Kamil Köten, Akhisarlıları severek ayrıldığını sık sık ifade etti.

Akhisar’ın ismi gibi Ak ve temiz insanların yaşadığı bir yer olduğunu belirten Köten, “adam gibi insanların yaşadığı bir kent böyle bir yerde görev yapmaktan gurur duyuyorum. Bence Akhisar’ın her alanda başarılı olmasının sebebi insanlarının kaliteli olmasından dolayıdır” diye konuştu.

Daha fazlası için röportaj videomuzu izleyebilirsiniz.


Akhisar Kaymakamı Kamil Köten ile Akhisarpress... ile f100003955876381

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }