banner113

Akhisar Erzurumlular Derneği'nden geleneksel aşure hayrı

Akhisar Erzurum ve Erzurum’u Sevenler Kültür ve DayanışmaDerneği muharrem ayı nedeniyle dernek binası önünde okunan dua ile aşure dağıttı.

Akhisar Erzurumlular Derneği'nden geleneksel aşure hayrı

Dernek binası önünde düzenlenen aşure etkinliğinde konuşan Dernek Başkanı Abdurrahim Doğan “Biz kültür ve dayanışma derneğiyiz. Bu vesile ile kültürümüzü yaşatıyoruz. Bir milletin kültürü yaşatılırsa o milletin yok olma ihtimali asla yoktur. Biz de bu kültür etkinliklerimizi canlı tutarak birbirimize kenetlendiğimizde bu ülkeyi bölmek isteyen hainlerin düşünceleri kursaklarında kalacaktır. Bu duygularımla bugün gerçekleştirdiğimiz aşure etkinliğimize teşrif eden herkese saygılarımı sunuyorum. Bu etkinliğimizi gerçekleştiren yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Aşure etkinliğine Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın, CHP İlçe Başkanı İsmail Fikirli, İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu, Belediye Meclis Üyeleri, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber