banner113

Abzed Ramazan Etkinliklerini Basın İle Paylaştı..!

Akhisar ABZED Derneği Ramazan Öncesi yapacakları etkinlikleri duyurmak adına Akhisarlı Basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Abzed Ramazan Etkinliklerini Basın İle Paylaştı..!

Ramazan ayı boyunca ben değil biz varız anlayışı ile çalışacaklarını dile getiren ABZED Dernek Başkanı Cem Bayrak, " Derneğimiz bünyesinde engelli bireylerimiz tarafından gözleme yapımına başlanmıştır.

Ramazan Ayı boyunca Cafe Biz Sahura kadar açık olup gözleme ve Kahvaltı çeşitleriyle Akhisar Halkının hizmetindedir. Cafe Biz Ramazan ayı boyunca her akşam sürpriz ve çeşitli etkinlikler var, bu etkinliklere bütün Akhisar Halkı davetlidir.
Derneğimiz bünyesinde kurulan tiyatro gurubu adına görevlendirdiğimiz Şuayip Aslan Hocamızda öğrenci kayıtlarına başlamıştır. Derneğimiz siz sayın halkımızdan gelen bağış ve desteklerle ayakta durmaktadır." dedi.

Bağışlar için

Ziraat Bankası hesap no; İban TR44 0001 0001 8946 879579 5001 Tüm Müslüman âleminin Ramazan Ay’ı mübarek olsun” dedi. Basın toplantısından sonra Dernek binasında yapılan gözlemeciler ve ABZED Derneği gezildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }