banner206

9. Ali Kemal Kirazoğlu, Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı

Ali Kemal Kirazoğlu dokuzuncu Halı Saha Bahar Futbol Turnuvası Okur Sporyum halı saha tesislerinde başladı. Geleneksel hale gelen Ali Kemal Kirazoğlu Halı Saha futbol turnuvasına 27 takım katıldı.

9. Ali Kemal Kirazoğlu, Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı

Seyircilerin yoğun ilgi gösterdiği Futbol şöleninde izleyiciler ilk haftada 80 golü keyifle seyrettiler. Ali Kemal Kirazoğlu Halı saha futbol turnuvasında çok çekişmeli geçen müsabakalarda günde 9 maçın oynandığı turnuvada, her hafta 9 takım bay kalacak. 24 Mart Pazar günü saat 10.00’de başlayan Ali Kemal Kirazoğlu, futbol turnuva müsabakalar saat 19.00’da sona erdi. 7 hafta sürecek Ali Kemal Kirazoğlu Halı Saha futbol Turnuvasında şampiyon olan takıma kupa ve tüm futbolculara eşofman, ikinci, üçüncü ve dördüncü olan takımlara kupa, gol kralına NIKE halı saha ayakkabısı, turnuvanın en güzel golüne Akhisarspor futbolcularının imzalı forması ve en az gol yiyen kaleciye eldiven verilecek.

Turnuvaya Real Gençlik, Uğur Oto Kaporta Spor, Gökçeahmet Gençlik, Mutespor, Göktürkspor, Bitlisspor, Cumhuriyetspor, Güven Turşu Spor, Erdemliler Sigorta Spor, Yel Değirmeni Gençlik, Marc Tekstil Spor, Alkan Börek Spor, Ozanca Gençlik, Vanazspor, Aşkhisar Spor, Tepeciler Spor, Akıncı Gençlik, NT İzmir Ege Boyozcusu, Ayaks Spor, Barca Spor, Gölet Tekelspor, Yeni Malatya Spor, Şapoğlu İnşaat, Ekinci Nakliyat, Bayer Münih, Daraman spor ve Çınarspor katıldı.

İlk hafta oynanan karşılaşmalarda alına neticeler:

10.00 : Real Gençlik : 2, Uğur Oto Kaporta Spor : 12

11.00 : Mutespor : 2, Göktürkspor : 8

12.00 : Cumhuriyetspor : 4, Güven Turşu Spor : 4

13.00 : Ozanca Gençlik : 6, Vanazspor : 1

14.00 : Yel Değirmeni Gençlik : 1, Marc Tekstil Spor : 2

15.00 : Tepeciler spor : 6, Akıncı Gençlik : 3

16.00 : Ayaks Spor : 10, Barca Spor : 1

17.00 : Yeni Malatya Spor : 3, Şapoğlu İnşaat : 3

18.00 : Bayer Münih :1, Daraman Spor : 11

31 Mart Pazar Günü ikinci hafta da oynanacak maçlar;

10.00 : Ayaks Spor-Gölet Tekel

11.00 : Daramanspor-Çınarspor

12.00 : Real Gençlik-Gökçeahmetspor

13.00 : Ekinci Nakliyat-Şapoğlu İnşaat

14.00 : Akıncı Gençlik-NT İzmir Ege Boyozcusu

15.00 : Ozanca Gençlik-Aşkhisar

16.00 : Mutespor-Bitlisspor

17.00 : Cumhuriyetspor-Erdemliler Sigorta

18.00 :Alkan Börek-Yeldeğirmenispor

Akhisar: (Kenan MOLLA)














Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber


////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber


////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }