banner113

Meşhur Sarıyer Börekçisi Akhisar'da açıldı

Akhisar hızlı nüfus artışı ile birlikte hızla gelişerek büyümesine paralel olarak her gün yeni yeni işyerleri de açılıyor.

Meşhur Sarıyer Börekçisi Akhisar'da açıldı

Bu gün Saat 14.30’da Paşa Mahallesi 3 Sokak No: 7’de Meşhur İstanbul Sarıyer Börekçisi hizmete açıldı. Açılışı Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Velestin, Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat, Akhisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Şenol Ürgüp, İlçe Emniyet Müdürü Eğnin Pınar, İlçe Müftüsü Yusuf Eviş ve birçok davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

AKHİSAR HALKINA YENİ DAMAK TADI SUNACAĞIZ

Meşhur İstanbul Sarıyer Börekçisi işletme sahipleri; “Meşhur İstanbul Sarıyer Böreğinin çok uzun yıllara dayanan bir mazisi var. Kendini kanıtlamış tarihi bir börektir. Gerek yapılışı gerek kullanılan malzemesiyle çok lezizdir. Günümüzde alışılagelmişin dışında kendimizin geliştirdiği çeşitleriyle de Akhisar halkımızın damak tadına sunmaktan onur ve gurur duyacağız. Evlere de paket servisimiz mevcuttur.” dedi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber