banner113

Konut Kredisi faiz oranları düştü!

Ziraat Bankası ve VakıfBank taşıt, konut ve bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları indirimi sonrası ev alacaklar dikkat!

Konut Kredisi faiz oranları düştü!

Vakıfbank ve Ziraat Bankası konut kredilerinde faiz oranını 1.28’e düşürdü.

Konut kredisi faiz oranlarında geçtiğimiz günlerde duyurulan indirim devam ediyor. Konut sahibi olmak isteyenlere cazip faiz oranları ile konut kredileri sunulmaya başlandı. Düşük faiz avantajını kullanarak konut kredisi çekmek hem geri ödemeyi azaltıyor hem de bütçeyi sarsmıyor. Ayrıca peşinatla birlikte alınan evlerin kiraya verilmesi halinde daha çok kazanç sağlanabiliyor. İşte çekilecek konut kredisi tutarlarına göre ödemeler!

YIL SONUNA KADAR KDV VE TAPU HARCI İNDİRİMLERİ DE SÜRECEK

Düşük faizli kredi kampanyasına ek olarak yıl sonuna kadar KDV ve tapu harcı indirimleri de sürecek. KDV, yüzde 18 yerine 8, tapu harcı da yüzde 4 yerine 3 olarak ödenecek.

Ziraat Bankası bireysel ihtiyaç kredisi ve konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Peki kaç ay vade ile ne kadar kredi alırsanız ödemeleriniz kaç lira olur? İşte çekilecek tutarlara göre ödemeler!

24 ay vadede:
Taksit Tutarı: 4.865,79 TL
Faiz Oranı: % 1,28
Yıllık Maliyet Oranı: % 17.7542

Taksit Tutarı: 3.484,19 TL
Faiz Oranı: % 1,28
Yıllık Maliyet Oranı: % 17.3658

Taksit Tutarı: 2.801,36 TL
Faiz Oranı: % 1,28
Yıllık Maliyet Oranı: % 17.169

Taksit Tutarı: 2.397,93 TL
Faiz Oranı: % 1,28
Yıllık Maliyet Oranı: % 17.0505

Taksit Tutarı: 1.635,47 TL
Faiz Oranı: % 1,28
Yıllık Maliyet Oranı: % 16.8164
 

AKHİSAR İÇİN AKHİSAR'IN EMLAK SİTESİ

TÜM İLANLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber