banner113

Hisarcıklıoğlu ve Oda Başkanları Soma'da

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile Manisa Oda ve Borsa Başkanları Soma’da İncelemelerde bulundu.

Hisarcıklıoğlu ve Oda Başkanları Soma'da
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile Manisa Oda ve Borsa Başkanları Soma’da İncelemelerde bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Manisa Oda ve Borsa Başkanları Türkiye’yi yasa boğan maden faciasının ardından Soma’ya gittiler. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Akhisar Akselendi Askeri Havaalanında Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Hayati Dolman, Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Akhisar Ticaret ve Sanayi Meclis Başkanı Şenol Ürküp, Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat, Akhisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bahattin Alkın, Soma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Işık, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Faruk Aydın, Salihli Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy, Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Seyhan, Alaşehir Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Soygür , Gördes Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Hoşaf ve Ödemiş Ticaret Borsası Başkanı A.Latif Aka’dan  oluşan heyet karşıladı. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu havaalanında Manisa heyeti ile birlikte Soma’ya hareket etti. 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet kazanın meydana geldiği Soma’nın Eynez mevkisindeki maden ocağında incelemelerde bulundu.  Maden ocağında yer alan çadırda Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile bir araya gelen Hisarcıklıoğlu, son durum hakkında bilgi alışverişi yaptı.  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu bölgede bulunan bakanlara başsağlığı dileklerini iletti.

Yakın tarihimizin en büyük iş kazasının yaşandığı maden ocağında incelemelerini tamamlayan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, daha sonra Soma Ticaret ve Sanayi Odası’na hareket etti. Soma Ticaret ve Sanayi Odası’nda oda ve borsa başkanları ile bir toplantı yapan Hisarcıklıoğlu gece yarısı bölgeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2014, 01:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
MİSAFİRR
MİSAFİRR - 6 yıl Önce

eğlecenden mi̇ beyler...pozunuzu vermesi̇n olmaz di̇mi̇.i̇şi̇ni̇z gücünüz gösteri̇ş.

MİSA
MİSA - 6 yıl Önce

yorumlari neden yayinlamiyorsunuz?????????

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber