banner113

GO Kayalı'dan Eksen Okullarına indirim!

GO Kayalı Akaryakıt ile Akhisar Özel Eksen Okulları arasında akaryakıt ve madeni yağlarda geçerli olmak üzere indirim protokolü imzalandı.

GO Kayalı'dan Eksen Okullarına indirim!

İmzalanan protokol kapsamında Özel Akhisar Eksen Okulları çalışanları, Kayalı Akaryakıt’tan indirimli akaryakıt ve madeni yağ alabilecek.

GO Kayalı Akaryakıt Müdürü M. Gökhan Kayalı, Eksen Okulları Kurucu müdürlerinden İbrahim Akgül ve Eksen Okulları Genel Koordinatörü Burak Yurdakul’un bulunduğu protokol anlaşmasında açıklama yapan Gökhan Kayalı şöyle dedi; “Bu karta sahip olan kişiler indirim kazanmaktadır. Müşteriye sağlanan indirim satın alınan akaryakıt miktarı, türü veya ödeme şekli ile kısıtlı değil. İstasyonlarımız güvenli ve emniyetlidir, herkes gelebilir. İpragaz’ın, akaryakıt sektöründeki markası olan GO, yolların en saygın yakıt istasyonu olmaya adaydır. Yılların deneyimi İpragaz akaryakıt sektöründe de öncü görev üstlenmektedir. Özel Akhisar Eksen Okulları ile GO Akaryakıt olarak yaptığımız bu anlaşma İpragaz ailesi olarak hepimizi çok memnun etmiştir” dedi.

Akhisar Özel Akhisar Eksen Okulları Kurucu Müdürü İbrahim Akgül, “GO Kayalı Akaryakıt nezdinde yaptığımız GO Kart uygulamasından memnunuz. Tüm çalışanlarımızın yararına olan bu tür işlerden biz de mutluluk duyuyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber