banner234

Eski Motosikletini Getir, Yenisini Götür

Akhisar'da Otomotiv ve Motosiklet sektöründe lider konumda olan Hızır Otomotiv'de yeni sezonda eskiyi getir yeniyi götür kampanyası başladı.

Eski Motosikletini Getir, Yenisini Götür

Akhisarpress.com - Akhisar'da Otomotiv ve Motosiklet sektöründe lider konumda olan Hızır Otomotiv'de yeni sezonda eskiyi getir yeniyi götür kampanyası başladı.

Eski motosikletinizi getirin yeni motosikletinize kavuşun diyen Hızır Otomotiv sahibi Yılmaz Çatalcalı yaptığı açıklamada; "Akhisar'da sektörün lider firmalarından Modenas'ın Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız. Firmamızda Modenas ve TVS markalarının satışı yapılmaktadır. Akhisar'da eski motosikletini getiren vatandaşlarımıza yeni motosikletlerde indirimler yapıyoruz. Sezona bu şekilde farklı bir kampanya ile giriş yapmak istedik. Tüm vatadandaşlarımızı bekliyoruz." dedi.

Sanayi yolu üzerinde bulunan Hızır Otomotiv'de daha farklı olarak Motokross ve Moto GP yarış ürünlerinin de satışı yapılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }