banner113

Anemon Mobilya 2. Yılını Kutladı

Akhisar Sanayi Sitesi 22 Blok no 6 da faaliyet gösteren Anemon Mobilya iş yeri sahibi olan

Anemon Mobilya 2. Yılını Kutladı

Akhisarpress.com - Akhisar Sanayi Sitesi 22 Blok no 6 da faaliyet gösteren Anemon Mobilya iş yeri sahibi olan Mehmet Akif Eryılmaz lokma döktürdü.

Saadet partisi yönetim kuruluda olan esnaflarından Mehmet Akif Eryılmaz “ Bugün burada iş yerimizin önünde iş yerimizin kuruluşunun 2. yılı nedeni ile lokma hayrı yapıyoruz. Bu hayrımıza katılan Akhisar Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Kuzum, Saadet Partisi ilçe başkanı Fikret Aysu, yönetim kurulu, Sanayide esnaf arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Saadet Partisi ilçe başkanı Fikret Aysu Lokma hayrına katılanlara İsmail Hakkı Kuzumu tanıttıktan sonra “bu kardeşimize verilecek olan her oy hizmet oyudur.

Oyununu kullanır iken hizmet için kullanın. Bu gün bu lokma hayrını da düzenleyen Mehmet Akif kardeşimize de teşekkür eder Allah yapmış olduğu hayırları kabul buyursun. Yüce Rabbim hepinize sağlık huzur ve hayırlı işler versin” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }