banner113

Akhisarlı Mermerciler Emniyete Araç Hediye Ediyor

Beşiktaş’taki hunhar saldırıda şehitlerden Ali Aksoy’u bağrına basan Akhisar’da İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretleri aralıksız sürüyor.

Akhisarlı Mermerciler Emniyete Araç Hediye Ediyor

S.S. Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi yönetimi, Akhisar Emniyet Müdürlüğüne tespit ettiği bir aracı hediye  edecek.

11 oda başkanının, İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar’a toplu olarak ziyaretten sonra, 70 üyesi bulunan S.S.Mermerciler Sanayi Sitesi Yönetim kurulu başkan  Recep Kalın ve arkadaşları ile  yaptıkları  taziye ziyaretinde bir bayrak ve kooperatifin flamasını hediye edip hatıra resmi çektirdiler. Başkan Recep Kalın’ın kısa bir taziye konuşmasından sonra yönetim kurulu üyesi  Serkan Kalın yaptığı  konuşmada, İstanbul’daki terör saldırısı nedeni ile her tük vatandaşı gibi büyük üzüntü içende olduklarını, Emniyet teşkilatına başsağlığı dileklerini sunmak ve şehitlere Allahtan  rahmet, yarılara acil şifalar dilemek için ziyarette bulunduklarını belirterek, “ Kooperatif yönetimimiz ve üyelerimiz ile birlikte  aldığımız karar doğrultusunda Akhisar Emniyet Müdürlüğümüze istediğiniz bir model aracı bir anı olarak hediye etmek istiyoruz. Biz her zaman  Akhisar için hizmete hazırız. Her zaman  ülkemiz için imkanlarımız ölçüsünde ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.” Dedi.
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
ali dayí
ali dayí - 3 yıl Önce

Bana soracak değilsinizde eğer soracak olsanız bende akhisar emniyet müdürü olsam size bir çöp kamyonu aldırır ve benim komşumdan başlayarak bütün pis insanları yani çatlak patlak hırsız uğursuz sapık ne kadar varsa içine doldurup presleyip çağlak deresine atardım.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber