banner178

Tam 65 Okul öğrencisi Cumhuriyet kupası için koştu

Akhisar Belediyesi, Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği, Akhisar Bahçeşehir Kolejinin sponsorluğunda yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Haftası etkinlikleri Okullar arası Kros yarışmaları Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı içinde yapıldı.

Tam 65 Okul öğrencisi Cumhuriyet kupası için koştu

65 okuldan yaklaşık 300 öğrencinin katıldığı Cumhuriyet kupası yarışmaları çok çekişmeli geçti. Cumhuriyet haftası kros yarışmaları İlkokul, ortaokul ve Liselerin katıldığı 300 öğrenci Cumhuriyet Kupası için koştular. Takım ve Ferdi dereceye giren atletizm öğrencilerine kupaları törenle verildi.

Dereceye giren takım ve ferdi sporculara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Dilek Yılmaz, Akhisar Bahçeşehir Koleji Müdürü Volkan Güler, Zeynep Gülin Öngör KML Müdürü Nazan Bahar, Beden Eğitimi Öğretmenleri Hatice Dedeş, Çağatay Özçelik ve Önder Soykan tarafından verildi. 
                                          DERECELERE GİREN ÖĞRENCİLER
Küçük Kızlar Ferdi sıralama: 1. Gizem Yürek (Şehit Hasan Acar İ.Ö.O.), 2. İzel Kuyucu (Bahçeşehir Koleji), 3. Melahat Karaca ( Zeytinliova Zekeriya Nayman İlköğretim okulu)
Küçük Kızlar Takım Sıralaması: 1.Yavuz Selim İlköğretim Okulu, 2. Şehit Hasan Acar İ.Ö.O, 3. Atatürk İlkokulu
Küçük Erkekler Ferdi Sıralama:  1. Salih Can (Dr. Tarık Sarı İlkokulu), 2. Yasin Bağ (Atatürk İlkokulu), 3. Ömer Uslu (Atatürk İlkokulu)
Küçük Erkekler Takım Sıralaması: 1.Atatürk İlkokulu, 2. Dr. Tarık Sarı İlkokulu, 3. Mehmet Keskinoğlu İlkokulu
Yıldız Kızlar Ferdi Sıralama:1. Nurgül Orcay (Gazi Ortaokulu), 2. Raziye Çetin (Beyoba İhsan Ünlü O.O.), 3. Seray Güleç (Misak-I Milli Ali Şefik O.O) 
Yıldız Kızlar Takım Sıralama: 1.) Mehmet Keskinoğlu, 2.)Misak-I Milli Ali Şefik İlköğretim, 3. Şehit Hasan Acar İ.Ö.O.
Yıldız Erkekler Ferdi Sıralama: 1. Rüstem Kurt (Şehit Hasan Acar İ.Ö.O.), 2. Emirhan Avcı (Ülkü O.O), 3. Eyüp Tunç (Mehmet Keskinoğlu)
Yıldız Erkekler Takım Sıralaması: 1. Şehit Hasan Acar İ.Ö.O., 2.Ülkü O.O.), 3. Mehmet Keskinoğlu
Genç Kızlar Ferdi Sıralama: 1. Sevgi Baki (Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), 2. Cansel Aydın (Zeynep Gülin Öngör KML), 3. Selin Esmeray (Zeynep Gülin Öngör KML)
Genç Kızlar Takım Sıralaması: 1. Zeynep Gülin Öngör KML, 2. Özel Akhisar Koleji, 3. Adnan Menderes Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi
Genç Erkekler Ferdi Sıralama: 1. Sefa Okan (Çağlak Anadolu Lisesi), 2.Sergen Şener (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Lisesi ), 3. Gürkan Yörük ((Kayhan Ergün Endüstri Meslek Lisesi)
Genç Erkekler Takım Sıralaması: 1. Çağlak Anadolu Lisesi, 2. Kayhan Ergün Endüstri Meslek Lisesi, 3. Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 (KM-ED)
 


Akhisar Haber, Press Haber

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.