banner113

Sosyal Bilgiler Dersini Başkan Hızlı İle Birlikle İşlediler

Akhisar Ticaret Borsası 6 Eylül İlköğretim Okulu 4C Sınıfı öğrencileri sosyal bilgiler dersini Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın makamında yaptı.

Sosyal Bilgiler Dersini Başkan Hızlı İle Birlikle İşlediler

 

Akhisar Ticaret Borsası 6 Eylül İlköğretim Okulu 4C Sınıfı öğrencileri sosyal bilgiler dersini Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın makamında yaptı. Tüm sorunları içtenlikle cevaplayan Başkan Hızlı’nın bu samimiyetinden öğrencilerde mutlu oldu.

 

Bütün öğrencilerin tek tek sorularını yanıtlayan Başkan Hızlı Son olarak ise genel bir açıklama yaptı.

 

Başkan Hızlı,  “Kentin ortak sorunlarını çözmek için bu göreve talip olduk. Sizlerin de ilerideki hayatınız ile ilgili bir hedefiniz olacaktır. Yaptığınız her işi disiplin içine yapmak zorunda olacaksınız. Belediyenin bütün faaliyetleri halkının yaşam kalitesini yükseltmek en önemli görevidir. Kentin kültürünü hep birlikte geliştirmemiz gerekmekteyiz. Kültürümüzü geleceğe taşımak bizlerin en önemli görevlerinden birisidir. Bizler bu kenti spor kenti yapmak istiyoruz. Belediyenin esas amacı bu kenti sürdürülebilir hale getirmesidir. Yaşam standardımızı arttırmamız lazım, öncelikle sorumluluklarımızı bireysel olarak yerine getirmeliyiz. Öncelikle yaşadığımız kent ile ilgili doğru bir hayalimiz olması gerekmektedir.


Kentimizdeki tüm kesimlerin projelerine açığız. Kentin her kesiminde gelen istekleri alıyor ve değerlendiriyoruz. Başkanlığım döneminde çocuklar için okullarımıza fiziksel destekler sağladık, çevre düzenlemeleri yaptık, spor şenlikleri, çocuk şenlikleri, sanat atölyeleri gibi bir çok faaliyete imza attık. Bizlere gelen her türlü projeye paydaş olmaya çalışıyoruz. Hepimizin farklı farklı özellikleri var, bizler de bu aramızdaki başarılı özelliklerini ortaya çıkarmak gerekiyor. Çünkü bular bizlerin zenginlikleridir. Gayemiz sizlerin en iyi şekilde eğitim almasıdır. Sizler bizler için çok önemlisiniz.


Belediye başkanlığı yapmak güzel bir duygu, insanların sorunlarını çözmek, saygınlığı hissetmek tabiî ki güzel bir duygu. Bu da Akhisarlıların teveccühü ile mümkün olmaktadır. Bu insana bahşedilmiş büyük nimet, insanlara hizmet edebilmek çok güzel bir duygu. 2004 yılından buyana belediye başkanlığı görevini yürütmekteyim.”

 

Akhisar Ticaret Borsası 6 Eylül İlköğretim Okulu 4C Sınıfı Öğretmeni Güldeniz Çelik ise Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya ilgilerinden ötürü teşekkür etti. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber