banner113

Miniklerin 23 Nisan Coşkusu

Özel Akhisar Koleji Anaokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını okullarında büyük

Miniklerin 23 Nisan Coşkusu

Özel Akhisar Koleji Anaokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını okullarında büyük bir coşku ile kutladılar.


3 yaş öğretmenleri Nalan İkbal ve Ayhan Şenlik’in yaptığı Atatürk draması izledikten sonra 23 Nisan şiirleri, şarkıları söyleyerek ve dans ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında gönüllerince eğlendiler. Okul Aile Birliğinin getirdiği sürpriz 23 Nisan pastasını afiyet ile yediler.


Daha sonra da öğrenciler, Akhisar Koleji İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı programa ritim grubu ile katıldılar ve İlkokul öğrencilerinin programını izlediler.


Ayrıca öğrenciler okullarında Atatürk ve 23 Nisan ile ilgili birçok etkinlik yaparak haftayı güzel bir şekilde geçirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber