banner113

Minik öğrenciler velileriyle kahvaltıda buluştu

Halil Mandacı İlkokulu öğrencileri ve velileri kahvaltıda buluştu. Öğrenciler sabah kahvaltısında keyifli bir gün geçirdi.

Minik öğrenciler velileriyle kahvaltıda buluştu

2/A sınıf öğretmeni Asude Tunç, "Çocuklarımızın bu etkinlik sayesinde hayatın günlük stresinden kurtulup bir gün dahi olsa gönüllerince eğlendiler. Velilerimizde bu mutlu günde çocuklarının yanında olarak onların bu sevinçlerine ortak oldular. Bu tür faaliyetler, velilerimizin tanışıp kaynaşmasına da vesile oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum " dedi.

Balkan Sofrasında gerçekleşen kahvaltının ardından öğrenciler çeşitli oyunlar oynayarak stres attı. Sıcak ve samimi ortamda geçen etkinlikte veliler de bol bol sohbet etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber