banner113

Köy Okullarına Kitap Desteği Yaptılar

Özel Akhisar Hastanesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Dağdere İlköğretim Okulunu ve Hanpaşa İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

Köy Okullarına Kitap Desteği Yaptılar

 Özel Akhisar Hastanesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Dağdere İlköğretim Okulunu ve Hanpaşa İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında her kademeden öğrenci için kitaplar ve Öğretmenlere çiçek hediye edildi. İlk ziyaretini Dağdere İlköğretim Okuluna yapan Özel Akhisar Hastanesi ekibi daha sonra Hanpaşa İlköğretim okuluna geçerek öğretmenlere ve öğrencilere hediyelerini takdim etti.

Ziyaretten çok memnun kaldıklarını ifade eden Dağdere İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Durgut, “24 Kasım Öğretmenler Günü’nde böyle anlamlı bir ziyaret bizi çok sevindirdi. Akhisar’a bu kadar uzak bir okula gelip bizi unutmadıkları için Özel Akhisar Hastanesi’ne teşekkürlerimi iletiyorum. Öğrencilerimize verilen kitaplar, bize verilen çiçekler bu ziyaretin tabi ki bir parçası ama en önemlisi hatırlanmak. Ben okulum adına bir kez daha Muhammed Bey’e Buket Hanım’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Hanpaşa İlköğretim Okulu Müdürü Haluk Zengil, “Okulumuz, konum itibariyle ulaşılması çok zor bir yerde ama o kadar yolu bizim için gelen Özel Akhisar Hastanesi ekibine çok teşekkür ediyorum. Böylesi anlamlı bir güne ancak böyle anlamlı bir ziyaret yakışırdı. Bizi burada hatırlayan ilk kurum hastane oldu ve bu duygu inanılmaz bir şey. Ben, bize verilen çiçeklerden ziyade öğrencilerimiz için getirilen kitaplar için ayrıca teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Özel Akhisar Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Mustafa Çakıl da, “Bu anlamlı gün için program yaparken aklımızda hep kırsal kesimdeki okullarımız vardı. Bizim için çok değerli olan ve toplumun eğitilmesi açısından önemli rol üstlenen öğretmenlerimizi bugün de unutmak olmazdı. Öğretmenlerimiz Türkiye'nin her yerinde zor şartlarda, karda kışta, yolu olmayan okullarda, köylerde görev yapıyorlar. Niçin? Oralardaki insanların cehaletle karşı karşıya kalmaması için. Biz de onların bu emeklerine karşılık her zaman yanlarında olduğumuzu ve bundan sonra da olacağımızın sözünü veriyoruz. Ben de hastanemiz adına bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber