banner113

Geleneksel Turnuvaya Rekor Katılım

Özel Akhisar Koleji’nin düzenlemiş olduğu 18. Atatürk Açık Satranç Turnuvası,

Geleneksel Turnuvaya Rekor Katılım

Haber Merkezi - Özel Akhisar Koleji’nin düzenlemiş olduğu 18. Atatürk Açık Satranç Turnuvası, rekor katılımla Akhisar Koleji’nde yapıldı.

Akhisar Koleji tarafından her yıl yapılan Atatürk Satranç Turnuvası’nın 18.si, Akhisar Koleji çok amaçlı salonunda gerçekleştirildi. Satranç denilince akla gelen okullardan biri olan Akhisar Koleji, her yıl olduğu gibi bu yıl da çok sayıda katılımcıyla gerçekleştirdiği geleneksel 18. Atatürk Satranç Turnuvası’yla, satranca verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan turnuvada açış konuşması yapan Özel Akhisar Koleji İlköğretim Kurumları Müdürü Ali Rıza PERESE, konuşmasında bu turnuvayı düzenleme amaçlarından ve satrancın öneminden söz ederek ve bu yıl yapılan yarışmalar sonucunda bölge 2.si ve Türkiye 3.sü olup Milli Takıma seçilen Akhisar Koleji öğrencisi Kaan Kalemler’i tanıtarak sözlerini tamamladı.

Minikler, küçükler ve büyükler kategorisinde toplam 250 yarışmacı mücadele etti.

Ayrıca yarışmalar arasında öğrencilere yemek ikram edildi. Turnuva için sırasını bekleyen öğrenciler de velileriyle birlikte bahçede futbol, basketbol, voleybol ve çeşitli oyunlar oynayarak Kolej Arena’yı ve hayvanat bahçesini gezerek hoşça zaman geçirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }