banner113

Aysun Karalar İlkokulunda Okuma Bayramı

Aysun Karalar İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri okumaya geçmenin mutluluğunu velileri ile okulun diğer öğrencileriyle paylaştı.

Aysun Karalar İlkokulunda Okuma Bayramı

 Aysun Karalar İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri okumaya geçmenin mutluluğunu velileri ile okulun diğer öğrencileriyle paylaştı. 
 

1.sınıf öğretmenleri Özlem TANRIVERDİ ve Aysun Aldemir ŞENTÜRK’ün birlikte hazırladıkları program okulumuz çok amaçlı salonunda bir şenlik havasında geçti. 
 
Okul Müdür Erdem KULELİ, velilere çocuklarının uzun bir eğitim- öğretim yıllarının ilk adımını tamamladıklarını, çocuklarının bu minik yürekleri ile kısıtlı imkânlar dâhilinde çok çalışıp mutlu bir son ile yılı sonlandırdıklarını söyleyerek teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2016, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }