banner113

Anadolu İmam Hatip'ten İlk Bilim Fuarı Etkinliği

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan ve TÜBİTAK Bilim ve Toplum Dairesi tarafından yürütülen

Anadolu İmam Hatip'ten İlk Bilim Fuarı Etkinliği

 Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan ve TÜBİTAK Bilim ve Toplum Dairesi tarafından yürütülen 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı  kapsamında Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi 30 projeyle ilk bilim fuarı etkinliğini gerçekleştiriş oldu.

Etkinliğini açılışında Okul Müdürü Mahmut PEHLİVAN, bir ilk olan bu etkinliklerin öğrencilere çok büyük tecrübeler kazandırdığını söyledi. Bu nedenle projede büyük emeği olan başta Proje Yürütücüsü Mehmet KÜNER’e, tüm Proje Danışman Öğretmenlerine ve öğrencilerine teşekkür etti.

Proje açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman MERMER, Şube Müdürü Mustafa AKKUYU, Şube Müdürü Mükremin KARASU ve Şube Müdürü Mehmet ZENGİNTAŞ yaptı.


Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2016, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber