banner113

Akhisar'da müzik eğitiminde dev adım

Akhisar’da müzik eğitiminde akla gelen tek isim olan T.C. MEB Duru Müzik Kursu eğitimde her geçen gün çitayı yükseltiyor. 

Akhisar'da müzik eğitiminde dev adım

Bu yıl dünya müzik okulu olan London College Of Music’e 11 öğrenci hazırlanmış olan Duru Müzik Kursu yüzde 100 başarıya ulaşarak tüm öğrencileri dünya konservatuar sınavlarında başarı sağladı.

Akhisar Press Haber’e açıklamalarda bulunan Duru Müzik Kursu kurucusu müzik öğretmeni Niyazi Şahin; “Müzik dinlemenin ve müzikle uğraşmanın faydaları çok boyutludur. Müzik, çocukların kendini ifade etme yeteneklerini geliştirir. Estetik, yaratıcı ve yapıcı düşünme kapasitelerini artırır. Müzikle birlikte disiplin gibi konular çocuğa yavaş yavaş aşılanabilir. Akademik anlamda Akhisar’da eğitim vermekte  olan kurumumuzun  çocuklarımıza sağlayacağı faydalar sadece enstrüman öğretmek ile kalmayıp kursumuzu tamamlayan öğrencilerimize vereceğimiz sosyal etkinlik raporu ve sertifikalar ile LGS ve YKS’de ek puan avantajı sağlayacaktır. Bu sebeple çocuklarımızı merdiven altı eğitimlerden çıkarıp MEB’e bağlı akademik ve güvenilir kurs merkezlerimizde eğitim almalıyız” şeklinde konuştu.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber