banner113

Devren Kiralık İnternet & Playstation Salonları

Akhisar Hilaliye Caddesi 151 Sokak Numara 124’de bulunan Pars İnternet Cafe

Devren Kiralık İnternet & Playstation Salonları

Akhisar Hilaliye Caddesi 151 Sokak Numara 124’de bulunan Pars İnternet Cafe ve Playstation Salonları 16 metre dış cephe, 240 metrekare iç hacimle iş değişikliğinden dolayı devren kiralıktır.

2 yıldan buyana hizmet veren Pars İnternet Cafe ve Playstation Salonları oturmuş müşterisi, hastaneye yakınlığı, cadde üzerinde olması ve Akhisar’ımızın giriş güzergahında bulunması gibi konumuyla alakalı pek çok avantajı bulunmaktadır.

Dekor, görsellik, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi gururla ön plana koyduk. Sıfır masrafsız algısı vergisi, ekstra bir borcu bulunmamaktadır. İçerisinde bulunan her şey görüldüğü gibi, Akhisar’da sadece bizde bulunan araba yarış simülatörleri de dahil olmak üzere her şey olduğu gibi devrettiğimiz şahsa ait olacaktır.

Görmek isteyen ve ciddi alıcıları memnuniyetle bekliyoruz.

İletişim: Muhammed Tosun (0.507 377 54 97)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }