banner113

Thyateria Akhisar Masterlar Kuş Cenneti festivalinde zirve yaptı

Thyateria Akhisar Master takımı Uluslararası Bandırma Kuş Cenneti Kültür ve Turizm Festivali çerçevesinde düzenlenen 1.Uluslararası futbol turnuvasına katıldı.

Thyateria Akhisar Masterlar Kuş Cenneti festivalinde zirve yaptı

Yurt dışından ve Türkiye’nin 7 bölgesindeki Master Futbol federasyonları karmalarının yanında takım olarak sadece Thyateria Akhisar Master futbol takımının çağrıldığını ifade eden Thyateria Akhisar Master takımı başkanı Ünal Balanuyan ve Sportif Direktör Emin Kökçü; “Bu onure edici davetleri için Bandırma Belediye başkanı Tolga Tosun, Manyas Kaymakamı Günhan Yazar ve Güney Marmara Masterlar Federasyonu başkanı Rıza Orhanlı’ya teşekkür ediyoruz. 


Turnuvaya katılan takımlara ödüllerini Haluk Levent gibi dev bir sanatçının konserine gelen binlerce insanın önünde takdim eden Bandırma belediye başkanı Av.Tolga Tosun festivalimizin önemli bir parçası olan ve katkılarıyla değer katan tüm takımlarımıza çok teşekkür ediyor burada skorları yazılmadı kazanan takımın olmadığı, dostluğun, sevginin, kardeşliğin ve barışın kazandığını söyledi. 

Bandırma Uluslararası Kuş Cenneti Kültür ve Sanat Festivalinin açılış maçının protokol ile yaptırarak bir kez daha onur edilen Thyateria Masterler başkanı Ünal Balanuyan ve sportif direktörü Emin Kökçü, her yerde olduğu gibi burada da şehrimizi hem kültürel hem de sportif anlamda en iyi şekilde onurunu ve gururunu yaşadıklarını söylediler.

Turnuvaya Davet Edilen Takımlar; 1-Thyateıra Akhisar Master 2-Gürcistan Torpedo Kuta Isı 3-Bulgaristan Polovdin 4-Ulusal Veteranlar Ege Bölgesi Karması 5-Bandırma Masterler 6-Marmara Masterler Karması 7-İstanbul Masterler Futbol Federasyonu Karması 8-Türkiye Masterler Futbol Birliği Karması 9-Trakya Uzun Köprü Master Futbol Takımları Karması
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
kaptan emin
kaptan emin - 4 ay Önce

Thyateıra Akhisar master futbol takımımızın adına yaptığınız çok değerli haberleriniz ile değerimize değer kattığınız için Akhisar press haber sitesine ve çok kıymetli çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum. saygılarımla. iyi ki varsınız.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber