banner234

Hıncal Uluç, Akhisarspor'a Sahip Çıktı

Bir spor kanalında canlı olarak yayınlanan programda konuşan Türkiye’nin deneyimli spor yazarlarından Hıncal Uluç, yaptığı çarpıcı yorumla Akhisarspor ve Okan Buruk’a sahip çıktı.

Hıncal Uluç, Akhisarspor'a Sahip Çıktı

Bir spor kanalında canlı olarak yayınlanan programda konuşan Türkiye’nin deneyimli spor yazarlarından Hıncal Uluç, yaptığı çarpıcı yorumla Akhisarspor ve Okan Buruk’a sahip çıktı. Hıncal Uluç: "Okan Buruk'ı canı yürekten alkışlıyorum. Gazeteler yazıyor işte şundan dolayı 2 maç, bundan dolayı 3 maç diye. Başınızda paralansın o gazeteleriniz. Okan Buruk haklıydı diyen bir tane yürekli yok mu?" sözleri eleştiri yapamayan diğer basına tokat bir cevap verdi.

Hıncal Uluç, Miguel Lopes ile girdiği pozisyonda kendini yere atarak rakibinin kırmızı kart görmesini sağlayan Galatasaraylı Yasin’e ise “yılların sahtekarı” diye yorum yaptı. Uluç yaptığı yorumda, “Ben bu Yasin’i Hamza Hamzaoğlu döneminden beni oynatmadıkları için kızıyordum. Bu adama futbol oynatmak günah ben hocalardan özür diliyorum. Adam katiyen Türkiye’nin en iyi yetenekli adamlarından biri olduğu halde ne gol atma niyetinde ne asist yapma niyetinde. Bir tek isteği var rakibi eksiltmek. Onun için yanından biri hızlı gelse bile kendini yere atıyor, en ufak temasta kendini yere atıyor. Bu ayıp ve utanç verici ve hakemler bunu resme yutuyorlar. Ben hakemlere diyorum ki şu Yasin kendini attığı zaman yüzde 100 emin olsanız bile çalmayın düdük, devam deyin. Çünkü adam sahtekar, yutturursa adınız yuttuya çıkar. Şimdi bu hakem de yüzkarası ve yuttu bu işi” dedi.

Galatasaray ile T.M. Akhisar maçının tek adı var “UTANÇ MAÇI”

Bir hakem bir maçı bir taraftan aldı ve öbür tarafa verdi diyerek maçın tamamını yorumlayan deneyimli yorumcu Hıncal Uluç, “Ben Galatasaraylı olarak söylüyorum bunu, bırakın böyle kelime melime oyunlarını Akhisar 10 kişi kalmasaydı o zaman oyunun ikinci yarısını da görmek isterdim ben. Seyirci ters dönmüş kıyametler kopuyor ortalıkta ben oyunun ikinci yarısını görmek isterdim” dedi.

OKAN BURUK’U CANI YÜREKTEN ALKIŞLIYORUM

Uluç, “bugün gazeteleri okuyorum utanmadan ve sıkılmadan yorum yazıyorlar. Okan Buruk 11 maç ceza alabilir diye, madde madde de yazıyorlar. PDFK’ya ihtar yazıyorlar gazeteler, şu sebepten 3 maç bu sebepten 4 maç bu sebepten 2 maç o sebepten. Başınızda paralansın o gazeteleriniz. Okan Buruk haklı, bal gibi de konuşur diyen bir tane yürekli var mı içinizde. Sen böyle bir emeği alıyorsun, bir hareket ile sıfırlıyorsun ondan sonra da ondan sonra da adam tepki göstermeyecek. Sayın Cumhurbaşkanımız ne dedi, Filistin olayı üzerine biz bu tarafa tokat yiyince bu tarafa çevirenlerden değiliz. Tepki göstereceksin arkadaş, Okan Buruk’u canı yürekten alkışlıyorum. O kendisine laf edenleri var ya başta Galatasaray’ın yönetim kurulu ve hocaları dahil hepsinden daha iyi Galatasaraylı olduğunu biliyoruz. Galatasaray’ın bilmem neyi bugün ona bir laf etmişte, Okan’ın ayağının tozu kadar Galatasaraylı olsa yüreğim yanmaz. Adını ilk defa duyuyorum. Okan Buruk, İgor Tudor için ne söylemişse az söylemiştir.

EĞER OKAN CEZA YERSE TEESSÜF EDİYORUM ŞİMDİDEN

Meslektaş iki taraflı olur, sen benim meslektaşım olacaksın, ben senin meslektaşın olmayacağım, yok böyle bir şey. İkimizde meslektaşız, ikimizde karşılıklı saygı, sevmemiz şart değil. Ama İgor Tudor için ne söylediyse hak, Okan Buruk’u başından sonuna kadar alkışlıyorum, eğer Okan Buruk’a bu maç yüzünden ceza verirlerse, PFDK’ya o cezayı onarsa da tahkim kuruluna şimdiden teessüflerimi sunuyorum. Madem onlar gazete gazete Okan’ın suçlarını böyle madde madde yazıyorlar ben de cevabını veriyorum” dedi.

(BG) YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber


////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber


////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////