banner113

Eski kaptan ve ekibinden Trabzon maçı öncesi moral

Akhisarspor’un  eski kaptanlarından Emin Kökçü ve arkadaşlarının  kurduğu Thyateira mas terler  takımı  Cumartesi günü deplasmanda Tarabzonspor ile oynayacakları müsabaka öncesi Teknik Sorumlu Cem Kavçak ve futbolcuları ziyaret edip moral verdiler.

Eski kaptan ve ekibinden Trabzon maçı öncesi moral

Sabah  yapılan antrenman sonrası öğleden sonra İzmir üzerinden  Trabzon’a gidecek olan Akhisarspor  teknik sorumlusu Cem Kavçak ile üzerlerinde eşofmanları ile gelen Emin Kökçü  ve Thyateira  mas terler takımı oyuncuları antrenman öncesi  sohbet ettiler. Antrenman başlamadan önce  Emin Kökçü takım kaptanı Bilal Kısa’ya çiçek verdi. “Her zaman sizlerle beraberiz. Trabzon’dan  puanla döneceğinize inanıyoruz. Başarılar diliyoruz.” Dedi.

Sakatlığı geçen  Lopez’in arkadaşları ile antrenmana çıktığını, takımdaki arkadaşlığın üst seviyede olduğunu söyleyen teknik sorumlu Cem Kavçak, “Biz  her maçı bir final maçı olarak görüyoruz. Hiçbir zaman yılgınlık göstermiyoruz. Teknik ekip ve futbolcularımız tüm gücümüzü, disiplin içinde sahaya yansıtacağız. Geriye düştüğümüz halde bunu Alanya maçında gösterdik. Her maçta 90  dakika terimizi son damlasına kadar akıtacağız.” Dedi.

Thyateira  Mas terler takımı  özel hazırladıkları, her iki takımın armalarının bulunduğu“THYATEİRA AKHİSAR MASTERLER CEM KAVÇAK HOCAMIZA VE AKHİSAR SPORUMUZA BAŞARILAR DİLER” yazımı afişle  tüm takımla  resim çektirdiler. (Haldun AKYÜZ)
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber