banner113

Akhisarspor yönetimine kombine sitemi

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisarspor’un Yeşil-Siyah Taraftarlar Derneği basın açıklaması yaparak yönetimin bilet fiyatı politikasını eleştirdi ve takımın yaşadığı zor günlerde yanında olmak zorunda olduklarını ifade etti.

Akhisarspor yönetimine kombine sitemi

Dernek binasında yapılan açıklamada konuşan Yeşil-Siyah Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Cengiz İlerigelen, “Bizler yeşil siyah renklere her şartta ve koşulda bağlılığı asla sarsılmayacak olan gerçek Akhisar ve Akhisarspor sevdalılarıyız. 

Geçen senenin en önemli 3 kupasından 2'sine sahip bir takımın taraftarları olarak başarılı bir sezonun ardından tribünlerin boş kalmasından rahatsızız. Yıllarca iç saha maçlarımız için dahi yolları aşındırıp stadımıza henüz yeni kavuşmuş iken yapılan yanlış bilet/kombine fiyatlandırması nedeniyle şehrin, taraftarların takıma küstürülmesi asla kabul edilemez. Unutulmamalıdır ki bizler müşteri değil koşulsuz menfaatsiz sevenleriz !

Yeşil Siyah Taraftar Derneği olarak iyi günde kötü günde takımımızın yanındayız ama ortada bir yanlış varsa da o yanlışın karşısında olduğumuzun bilinmesini isteriz. Ve bu bağlamda Akhisarspor Yönetiminden yanlış bilet fiyatlandırmasından bir an önce vazgeçmesini istememiz en doğal hakkımızdır. YSTD'nin kişisel hiçbir talebi, isteği olamaz. Bizler şehir bilincinin gelişmesini amaçlayan, gelecek nesillerin Akhisarsporlu yetişmesini arzulayanlar olarak başarılı bir sezonun ardından şehrin takıma küstürülmemesini istiyoruz. 

Rahatsızlık duyduğumuz bir diğer konu ise; Ziraat Türkiye Kupası ve ardından kazanılan TFF Süper Kupa şampiyonluklarının şehirde kutlanmaması, yönetiminizin bu konuda da eksik kalması, bir çalışma, planlama, program oluşturamamasıdır. Diyarbakır'da ve Konya'da yeşil siyah renkleri yalnız bırakmayan gerçek Akhisarspor taraftarına bunun çok görülmesi yanlıştır. 

İç sahada boş kalan tribünler ve takımdaki eksik oyunculardan dolayı alınan 2 beraberlik ve deplasmanda güçlü rakiplere yenilmemiz neticesinde Süper Lig'de en kötü sezon başlangıcımıza imza attık. Sadece iyi günde, galibiyetlerde, kupalarda değil kötü günlerde de taraftarlarımızın koşulsuz bir şekilde takımının yanında bulunmasını arzuluyoruz. Bize hayallerimizdeki zaferleri yaşatan takımımıza kötü günlerde sırt çevirmeyelim. 

Bizler kişilerin değil Akhisarspor'un peşindeyiz. Sadece ve sadece Akhisarspor'a itibar ediyoruz” dedi.
(BG-
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Basri
Basri - 1 yıl Önce

Sizi cok duydular artik sozlerinizden etkilendiler bunlar bildigim bildik mantigi tasidigi surecte bu takim da seyircide herhafta kan kaybetmeye devam edecektir taki kirmizi isik yandiginda kacacaklardir

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber