banner113

Akhisarlı boksör olimpiyat yolunda ilerliyor

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Türk boksuna armağan ettiği yeteneklerden Deniz Güngör, Ankara’da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne (TOHM) seçildi.

Akhisarlı boksör olimpiyat yolunda ilerliyor

Büyüklerde ve U22 kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan başarılı boksör, olimpiyat yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

ÖZTÜRK: “SPORCUMUZA İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ”

Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Deniz’in gelişimini tamamlayarak, olimpiyatlara gideceğine yürekten inandıklarını söyledi. Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne seçilen sporcuların olimpiyatlara hazırlanan yetenekli, başarılı ve belirli kriterler dahilinde elit düzeyde yetiştirildiğini kaydeden Öztürk, “Bakanlığımızın projelerinden TOHM, geleceğin yıldızlarını yetiştirmeyi amaçlıyor. Bu projeyle Türkiye’nin çeşitli illerinden seçilen sporculara olimpik düzeyde eğitimler veriliyor. İl Gençliksporumuzun yetiştirdiği Deniz kardeşimizin TOHM’a seçilmesi, şehrimiz adına hem sevindirici hem de gurur verici. Zaten daha önce elde ettiği başarılarla kendisini ispatlamıştı. Bundan sonraki süreçte daha çok çalışarak, olimpiyatlarda ülkemizi temsil edeceğine inanıyoruz. Hedefimiz sporu tabana yayarken, Deniz gibi elit sporcuları ülke sporuna kazandırmak” dedi.

KILIÇOĞLU: “MANİSA’DAN TOHM’A SEÇİLEN İLK BOKSÖRÜMÜZ OLDU”
Deniz Güngör’ün antrenörü Fırat Kılıçoğlu ise “Manisa’dan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne seçilen ilk boksör Deniz Güngör oldu. Başarılı olmak için çok çalıştık. Deniz’in olimpiyatlarda olmasını çok istiyorum. Daha önümüzde zorlu aşamalar var. Hepsinin üstesinden gelip, Manisa’ya boks branşında güzel sonuçlar yaşatacağız. Bize destek olan İl Müdürümüz Yunus Öztürk’e teşekkür ediyoruz. Hedefimiz Olimpiyatlar” diye konuştu.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber