banner234

Akhisar - Diyarbakır dostluğu!

Geçtiğimiz yıl Diyarbakır Veteranlar takımını ağırlayan Thyateria Masterler kulübü iadeyi ziyaret için Diyarbakır’dalar. 

Akhisar - Diyarbakır dostluğu!

Geçtiğimiz yıl Diyarbakır Veteranlar takımını ağırlayan Thyateria Masterler kulübü iadeyi ziyaret için Diyarbakır’dalar. 

Thyateria Masterler takım kaptanı ve Diyarbakırspor’un efsane futbolcularından Şener Özdil ile çok yakın aile dostu olan Emin Kökçü; “Sporun her dalı dostluk ve kardeşlik içindir. Bizler ne kadar sahalardan uzak olsak da kendi aramızda kurduğumuz eski dostlarla ilişkimizi hiçbir zaman koparmıyoruz. Geçtiğimiz yılın bahar aylarında Diyarbakır’dan aileleriyle birlikte gelen Şener Özdil ve arkadaşlarına karşılık bizde Diyarbakır’da olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizleri candan ve sevgi ile karşıladılar. Onlarla ve diğer ülkemizdeki masterler takımlarıyla bu aile ve kardeşliği geliştirmek istiyoruz. Tekrar söylüyorum spor dostluk, kardeşlik ve barışın en önemli unsurudur” dedi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber