banner234

CHP Milletvekili Bakırlıoğlu, Mecliste yemin etti

24 Haziran seçimlerinde Manisa’dan seçilen Milletvekilleri yemine ederek görevlerine başladı.

CHP Milletvekili Bakırlıoğlu, Mecliste yemin etti

Meclis’te and içerek görevine başlayan CHP Manisa Milletvekili Vehbi BAKIRLIOĞLU parlamentonun yeni döneminin ülkemize ve Manisa’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.

Vehbi BAKIRLIOĞLU yaptığı basın açıklamasında, Manisa Milletvekili olarak TBMM’nde görev yapacak olmanın onurunu yaşıyorum.

Yüce Meclis çatısı altında, “Büyük Türk Milleti önünde” ettiğimiz yemine sadık kalacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.  

Milletvekili seçerek Manisa halkı bana doğduğum topraklara borcumu ödeme fırsatı verdi.

Manisa’nın ve vatandaşlarımızın sorunlarını çözüm önerilerini Meclis’te dile getireceğim ve her zaman kapısı açık, ulaşılabilir bir Milletvekili olacağım.

Milletvekili arkadaşlarımla birlikte, Atatürkçü düşüncenin yuvası, Cumhuriyetin kalesi, CHP  çatısı altında adalet için, demokrasi için, özgürlük için mücadeleye devam edeceğiz.

Kurucumuz büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, tüm genel başkanlarımızın yol göstericiliğinde ülkemiz için ter dökeceğiz.

CHP Manisa Milletvekilleri olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Dileğim Manisa’nın 10 Milletvekilinin ortak akılla sorunlara çözüm bulması ve Manisa’ya hizmet etmesidir.

Bu anlayışla diğer partilerden seçilen Milletvekillerimizle de iletişim halinde olacağız.

 24 Haziran seçimleri ile oluşan 27. Dönem Meclisimizde görev yapacak olan tüm Milletvekillerimize başarılar diliyor, beni seçerek Milletvekili olma onurunu yaşatan partime ve Manisa halkına çok teşekkür ediyorum.  İfadelerine yer verdi.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber