banner113

Bakırlıoğlu'na büyük ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu ve 6.Sıra Milletvekili Adayı Hayriye Hacet, İlçe Başkanı İsmail Fikirli ile birlikte Hergelen meydanında  vatandaşlar ile bir araya geldi.

Bakırlıoğlu'na büyük ilgi

Gerçekleştirilen konuşmalarda CHP'nin seçim bildirgesinde yer alan eğitimden aileye, spordan tarıma, tarımdan ekonomiye  bir çok proje aktarıldı. Aile konusunda gerçekleştirilecek projeler olarak aile maaşı ve aile sigortasına vurgu yapan Bakırlıoğlu, Aile Sigortası kapsamında Aile Maaşı bağlanan ailelere aylık 25 TL su desteği, aylık 50 TL elektrik desteği ve kış aylarında aylık 100 TL ısınma desteği verileceğini belirtirken yine Aile Sigortası kapsamında ki tüm yurttaşlarımızın, mesleki eğitim kurslarına katılmasını ve İş-Kur'a kayıtlı olmasını teşvik edeceklerini dile getirdi. Ayrıca Akhisar'ın bir tarım kenti olduğunu Türkiye'nin bir tarım ülkesi olduğunu vurgulayan Bakırlıoğlu, çiftçilerin tarımsal kredi borçlarının faizlerinin tamamının silineceğini, çiftçinin üretimde kullandığı mazottan ÖTV ve KDV'yi kaldırarak mazotun litresini çiftçiye 3 TL'den vereceklerini açıkladı.

"PASSOLİG UYGULAMASINA SON"

Her türlü mağduriyet ortamı oluşturan passolig uygulamasına milletin iktidarında son vereceklerini açıklayan Bakırlıoğlu," kitle sporlarının yaygınlaşması için yerel yönetimlerle iş birliği içerisinde spor tesislerini, amatör spor kulüplerinin ve tüm yurttaşların hizmetine ücretsiz sunacağız." dedi. Bunların yanı sıra geniş yetenek havuzumuzu hiçe sayarak, devşirme sporcular üzerine kurulan sporcu yetiştirme anlayışına son vereceklerini dile getirdi.

BAKIRLIOĞLU: "EMEĞİN YANINDAYIZ"

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2.Sıra Milletvekili Adayı A.Vehbi Bakırlıoğlu, Organize Sanayi Bölgesi'nde ki ziyaretlerine devam etti. Bugün TYH, AGRİ, GRANİSER, KARYER, ÇINARLI MAKİNA ve ABP firmalarını ziyaret eden Bakırlıoğlu, fabrika işçileriyle bir araya geldi. İşçinin sorunlarına kulak vererek partisinin iş veren ve işçilere yönelik projelerini aktardı. İş Kanunu'nun emeğin korunması ilkesine göre ve bütün çalışanları kapsayacak şekilde yeniden düzenleneceğini, adil çalışma koşullarının, sosyal güvenliğin, örgütlenme hakkının ve toplu pazarlık hakkının ILO ve Avrupa Sosyal Şartı’na uyumlu hale getirileceğini, emeğin değerinin her koşulda savunulacağını vurguladı.


"İŞÇİNİN DE İŞ VERENİN DE YÜZÜ GÜLECEK"


Meslek içi eğitime yatırım yapan işverenlere vergi teşviki getireceğiz. Kiralık işçilik ile modern kölelik rejimini getiren Özel İstihdam Büroları Yönetmeliği’ni yürürlükten kaldıracağız. Çalışanların yıllık izin sürelerini yeniden düzenleyeceğiz. İşyerindeki hizmet süresi 6 ay - 3 yıl olanlara 16 gün, 3 - 10 yıl olanlara 22 gün, 10 yıldan fazla olanlara 28 gün yıllık izin hakkı vereceğiz. Ara dinlenme sürelerini iş kollarına ve çalışma saatlerine uygun arttıracağız. Bakırlıoğlu, projelerin her kesimin gözetilerek hazırlandığını belirterek milletin iktidarında işçinin de işverenin de yüzünün güleceğini dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber


////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber


////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////