banner206

AK Parti Akhisar Gençlik Kolları Başkanı Seçildi

AK Parti Akhisar Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi Park içi belediye düğün salonunda düzenlendi.

AK Parti Akhisar Gençlik Kolları Başkanı Seçildi

AK Parti Akhisar Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi Park içi belediye düğün salonunda düzenlendi.

Gençlik Kolları başkanı Taha Dal’ın tek liste ile girdiği kongre saygı duruşu ve istiklal marşının ardından başladı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın videolu mesajı izletildi. 

Görevi devreden eski Gençlik Kolları başkanı Ferhat Karaoğlu; “AK Gençlik demek dünya beşten büyüktür diyen teşkilatın kılcal damarları demektir. AK Gençlik demek bilgili, sorumluluğun farkında olan yükü ağır olan demektir. Birlik beraberlik kardeşlik çerçevesinde, edep ahlak, doğruluk çizgisinde yolumuza devam edeceğiz. Bizden görevi alan ve devam ettirecek arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Eski gençlik kolları yönetim kurulu üyesi Uğur Güryıldız’ın faaliyet raporunu okumasının ardından oy birliği ile kabul edildi.

AK Parti İlçe başkanı İbrahim Sayın; “Gençlerimizin gözündeki pırıltı bizlere geleceğe bakmak konusunda daha da heyecan veriyor. Allah birliğimizi daim eylesin. Kuruluş tarihimiz olan 14 Ağustos 2001 tarihinden beri biz gençlere önem veriyoruz. Geçirdiğimiz seçimlerdeki gençlerimizin özverilerini unutamayız. Bizim gençlerimiz dininin ve ilminin koruyucusu bir gençliktir. Hakka inanan halka inanan bir gençliktir. Hayata doğru ile yanlışın fark edecek, daime haklının ve doğrunun yanında bulunacak bir gençliktir. AK parti gençliği bu değerleri taşıyan bir gençliktir. 15 Temmuz gecesinde elimizde tankımız topumuz yoktu ancak imanlı gençlerimiz ve halkımız vardı. Bu hıyaneti unutturmayacağız. Bir Amerikan TV kanalında Cumhurbaşkanımıza soruyorlar. O hassas 15 Temmuz gecesi halkın arasına çıkmaktan korkmadınız mı? Bizim başkan Bush 11 Eylül saldırılarında 3 gün gizlenmişti. Sizler ise meydanlarda halkın arasındaydınız. Cesaretli Cumhurbaşkanımız şöyle söylüyor. “ Lider taşın arkasına saklanırsa halk dağın arkasına saklanır.” Diyor.” 

Ayvaz Dedenin torunlarını Şeyh İsa’nın torunlarını saygıyla selamlıyorum diyerek sözlerine başlayan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ; “Hayalci olmayın ancak hayalleriniz olsun. Çocuklarınızı iyi yetiştirin onların idealleri olsun. Bizim kimsenin topraklarında gözümüz yok ama Türklerin olduğu her yerde mazlumların olduğu her yerde biz olmalıyız. Biz olabilmek için Türkiye büyük olmak zorunda o nedenle bu topraklara gözümüz gibi bakmak zorundayız. Peki bu toprakların büyütmenin yolu ne tabi ki okumak. Medeniyet sizi taklit edilmesi demektir. Bir zamanlar bizim gibi giyiniyorlardı onlar bizi taklit ediyorlardı. Şimdi biz onları taklit ediyoruz. Gençler sizinle 6 seçim yaşadık biz 2001 yılından beri bu partiye kim hizmet ettiyse ona teşekkür ediyorum.” Dedi.

Rıdvan Dilmen’in Recep Tayyip Erdoğan’a Deniz Gezmiş benzetmesine sert şekilde eleştiren Özdağ; “Efendim Recep Tayyip Erdoğan denince Deniz Gezmiş akla geliyormuş. Yapma Rıdvan yapma, Recep Tayyip Erdoğan, Deniz Gezmiş’e benzer mi hiç, onun elinde Molotof kokteyli vardı bomba vardı silah vardı, Recep Tayyip Erdoğan’ın elinde sandık var sandık.” Diyerek eleştirdi.

Kongreye AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Gençlik Kolları MYK Üyesi Abdulkerim Buğra Şimşek, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Ahmet Fetta Baykoç, Manisa İl Başkan Vekili Burhan Öztürk, AK Parti Manisa Gençlik Kolları il başkanı Ender Gök, Akhisar Belediye Başkan Vekili Zafer Aşkın, Manisa İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Aydoğmuş, Akhisar AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın, Akhisar Kadın Kolları Başkanı Arzu Kokaz, Akhisar eski ilçe başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve birçok partili katıldı.


   

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2017, 09:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilek Coşkun
Dilek Coşkun - 1 yıl Önce

Deniz gezmiş molotof kokteylle kaç kişiyi öldürdü acaba
Benzetmeye gelince o zaten külliyen saçma

Murat
Murat - 1 yıl Önce

Bir CHP'nin Gençlik Kollarınin çakma seçimine bak, bir de AK Parti Gençlik Kollarının. Fark ortada lafa gerek yok...

Yerli
Yerli - 1 yıl Önce

Bu çocuğun babası refah partisini bitirmişti Akhisar da. Bu da Ak partiyi bitirmez inşAllah

İbrahim
İbrahim - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun kardeşimize Çaliskan mütevazı duruşu var insAllah güzel adımlar atar kolay gelsin şimdiden

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber


////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber


////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////