banner113

AK Parti, Akhisar'da seçim zaferini kutladı

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı önünde toplanan kalabalık seçim zaferini kutladı.

AK Parti, Akhisar'da seçim zaferini kutladı

Havai fişek, meşale ve bayraklarla ilçe teşkilatı binası önünde seçim zaferini kutlayan kalabalığa AK Parti Manisa Milletvekili ve 27. AK Parti Manisa 2.sıra Milletvekili Adayı Uğur Aydemir, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve İlçe Başkanı İbrahim Sayın kalabalığa seslendi.

Akhisar’da Cumhuriyet Halk Partisi’ne yüzde 10 fark attıklarını ifade eden AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın, seçimlerin hayırlı ve uğur olmasını diledi.

Seçim sonuçları sonrası konuşan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, öncelikle sizleri en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Bu bizim alışık olduğumuz bir manzara, Allah’a şükür 16 yıldır sizler sayesinde bizler bu manzarayı hep yaşıyoruz. Bu sebeple sizlere teşekkür ediyoruz ve Allah’a şükür ediyoruz.

Değerli kardeşlerim üstad Sezai Karakoç, bu fırtınanın önünde bizlerden başkasının duramayacağını söylüyor ve biz de böyle yaptık bu fırtınanın önünde reisimizle birlikte hep beraber durduk. Evet, bu fırtınanın önünde üzüm kurusu ile açtığımız oruç başına çiğ yağmış namazlar durdu. Bu başarı tarih öncesinden ve tarih sonrasından bizim bu imza attığımız başarı bu milletin en önemli başarılarından bir tanesidir. Siz, Cumhurbaşkanımızı yüzde 53 oy aldığına bakmayın, bu millet eğer devletimiz, ülkemiz, milletimiz söz konusu olduğu zaman yüzde 100 hepsi arkasında olacaktır. Biz şuanda siyaseten rakiplerimizi yenmiş olabiliriz. Ama onlar bizim hepimizin kardeşidir. Bundan sonra da bu ülkenin yönetim sorumluluğu bizlerdedir. Dolayısıyla bizler yüreklerimizi daha geniş tutmak zorundayız. Çünkü Saray Bosna, Üsküp ve bütün yürek coğrafyamız Türkiye’ye bakıyor ve aynı eğlenceler orada da oluyor” dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ise yaptığı konuşmada, “yeni yönetim ile 16 Nisan’ın meyvelerini bugün hep birlikte topluyoruz ve ilk defa Cumhurbaşkanımızı seçiyoruz, hayırlı ve uğurlu olsun. 16 Nisan’da yola çıkarken dedik ki bundan sonra bu ülke bir daha koalisyonlar dönemi yaşamayacak, inşallah başkanlık seçimini Türkiye’ye kazandıracağız ve seçim bittiği akşam yarın sabah ne olacak diye milletimizi o kuşkuya koymayacağız, seçim bittiğinde yarın hükümeti kuracağını milletimiz karar verecek dedik. Bugün kardeşlerim bakın seçim bitti yürütmenin başını bugün 81 milyon milletimizle beraber sandığa giden kardeşlerimiz oylarını kullandılar ve Cumhurbaşkanımızı, adam gibi adamı Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı seçtik. Güçlü hükümet, güçlü yürütme ve güçlü meclis dedik ve bundan sonra inşallah bunu hep birlikte bütün dünyaya göstereceğiz inşallah” dedi.

(BG)
 
Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber