banner113

Balkan Göçmenleri Derneği de Özel Doğul Hastanesinde

Özel Doğuş Hastanesi Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği ile sağlık protokolü imzaladı.

Balkan Göçmenleri Derneği de Özel Doğul Hastanesinde

Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Mustafa Çakıl ve Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Tunay Gül’ün bir araya gelmesiyle Sağlık Protokolü yeniden imzalandı.

    Yapılan sağlık protokolünün Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği üyelerini ve yakınlarını kapsadığını söyleyen Muhammed Mustafa Çakıl, “23 yılın verdiği tecrübe ve deneyimli hekim kadromuzla; Sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarını benimseyen ve sürekli kendini geliştiren bir anlayışla Akhisar ve bölge halkına hizmet veriyoruz. Bu anlayışla, birçok kurumla olduğu gibi Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği ile de tekrar anlaşmış bulunuyoruz. Ben hastanemiz adına değerli başkanıma hem hayırlı olsun diyor, hem de başkanımızın nezdinde oda yönetimi ve üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi. 

    Tunay Gül de, “Biz Dernek olarak üye arkadaşlarımızın bu tarz imkanlardan yararlanmasını istiyoruz. Özel Doğuş Hastanesi güçlü hekim kadrosu ve yenilenen yüzünün yanında hasta memnuniyeti odaklı çalışıyor. Ayrıca hastaneye giden arkadaşlarımızın aldığı hizmetten memnun kaldığını da biliyoruz. Dernek yönetimi olarak üyelerimizin talepleri doğrultusunda bu anlaşmayı yaptık. Bende Özel doğuş Hastanesi’ne derneğimiz adına teşekkürlerimi iletiyor ve hayırlı olsun diyorum.” ifadelerini kullandı. 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber