banner234

Damadın Ödediği Ücret Dudak Uçuklattı!

Akhisar'ın ödüllü berberi Ferdi Deren, Akhisar'ın tanınmış iş adamlarından Ender Kaya'nın en mutlu gününde yine tüm hünerlerini sergiledi.

Damadın Ödediği Ücret Dudak Uçuklattı!

Akhisar'ın ödüllü berberi Ferdi Deren, Akhisar'ın tanınmış iş adamlarından Ender Kaya'nın en mutlu gününde yine tüm hünerlerini sergiledi.

Manisa merkez Saruhan Otel'de düzenlenen düğün töreninin özel konuğu Berber Ferdi Deren, bu özel gece de damat Ender Kaya'yı traş ederken ödediği ücret ise dudak uçuklattı. Damat Ender Kaya'nın uzun yıllardır hem müşterisi ve dostu olan Ferdi Deren, bu özel gece de unutulmaz bir saç gösteri şovu yaparak damadı onura etti. Öte yandan ödenen ücret ise sır gibi saklanırken ödenen ücretin dudak uçuklattığı bildirildi.
 YORUM EKLE
YORUMLAR
??
?? - 12 ay Önce

Haber değeri var mı da bunu veriyorsunuz berbere vereceğine fakir sevindirse olmazdı di mi ama yok hava civa memleket

sözde basınsınız
sözde basınsınız - 12 ay Önce

haber desen haber değil, reklam desen reklam değil. bırakın bu işleri. sen yorumları kapatmamışsın en azından.

Şovmen?
Şovmen? - 12 ay Önce

Bunun neresi haber mustafa kardeşim??Sözde işadamı arkadaşın kafa da saç yokk. Memleket ezik insan dolu.

Tulin
Tulin - 12 ay Önce

Reklamdan başka birşey değil ne değişik fark varki dudak ucuklatacak para ödeniyor

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber