banner113

Bakırlıoğlu, Kırkağaç Tamam Diyor

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Vehbi BAKIRLIOĞLU seçim çalışmalarına Kırkağaç ilçesinde devam etti.

Bakırlıoğlu, Kırkağaç Tamam Diyor

Bakırlıoğlu, CHP Kırkağaç İlçe Başkanı Kadriye Öztekin ve partililerle beraber ilk olarak Ziraat Odası'nı ziyaret etti. Ziraat Odası Başkanı Süleyman Boğaz ile samimi bir ortamda geçen sohbette tarım sektörünün sorunları masaya yatırıldı, çözüm yolları tartışıldı. Ziraat Odası ziyareti sonrası Kırkağaç esnafı ile bir araya gelen Bakırlıoğlu "Akhisar Merkez Çarşısında gördüğümüz manzara ne yazık ki Kırkağaçta'da aynı. Esnafımız ciddi sıkıntı içinde. Maliyetler artıyor ancak esnafımız bu artışı fiyatlara yansıtamıyor çünkü alım gücü yok. Sermayeler günden güne eriyor. Esnafımızın yıl içerisinde yatırdığı vergi ve pirim tutarı kadar miktarı '0' faizli kredi olarak esnafımıza geri vereceğiz. Böylelikle esnafımızın  kayıt dışı kalmasının önüne geçeceğiz ve nefes almasını sağlayacağız" dedi.


Musahocalı mahallesinde yapılan çalışmanın ardından Kırkağaç merkezdeki parklarda istirahat eden vatandaşlarla birebir sohbet eden Bakırlıoğlu "Bir gün boyunca Kırkağaçlılar ile bir arada olduk. Kırkağaç'ın artık TAMAM  dediğini çok rahatlıkla söyleyebilirim" dedi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }