banner234

Akhisar'da Ramazan gelenekleri yaşatılıyor

Zeynep Gülin Öngör MTAL bu yıl da yurt öğrencilerinin düzenlediği ramazan eğlence programıyla ramazan geleneklerimizi yaşatmaya devam ediyor. 

Akhisar'da Ramazan gelenekleri yaşatılıyor

Geceye ramazanların olmazsa olmazı davul şovla başlandı. Maniler okunarak hoşça vakit geçirildi. Ardından öğrencilerin hazırladıkları ilahiler okundu. 

“Aşuk ile Maşuk” ve “Karagöz” gösterileri ile geceye devam edildi. Katibim Şarkısı eşliğinde küçük bir drama gösterisinin ardından konuklarımızla yapılan “Evet Hayır” yarışması gecenin eğlencesini bir kat daha arttırdı. 

Bu güzel gecede Akhisar Kaymakamı Sayın Kaan Peker'in eşi Funda Peker Hanımefendi ve kızları ile Akhisarlı şair yazar ve öğretmen Zeynep Kahraman Füzün de konuklar arasındaydı. 

Gecenin sonunda okul müdüresi Nazan Bahar geleneklerimizi yaşatarak değerlerimize sahip çıkmamızı sağlayan öğretmenlere öğrencilere ve tüm konuklara teşekkür etti.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }